info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی
category

ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی محله سردار ملی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی

ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی (ایستگاه اتوبوس) در محله سردار ملی تبریز و خیابان فاتح-توکلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله سردار ملی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرپزی ذهابی، کفش پالیز، مسجد حاج رفیع، پارک ایلیمیز (میلاد) و خانه تاریخی سلطان القرایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز

در شهر تبریز، محله سردار ملی ، ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فاتح-توکلی، بین بن بست ایریلوها و سه راه توکلی بروید. ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس نیایش سبز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راهی توکلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای راسته کوچه
  شهید مطهری، بین صدرالدین و صابونچی
 • ایستگاه اتوبوس اول استاد جعفری
  منجم - نیروی هوایی، بین ستارزاده و جوادی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید بهشتی
  قره باغی، شهید شریفى
 • ایستگاه اتوبوس تلاش ارم
  شهید امام دوست، چمران 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، فاتح-توکلی، بین بن بست ایریلوها و سه راه توکلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo