info
عکس بازرگانی لوازم خانگی گلسار
category

بازرگانی لوازم خانگی گلسار محله بازار، تبریز

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازرگانی لوازم خانگی گلسار

بازرگانی لوازم خانگی گلسار (فروشگاه لوازم خانگی) در محله بازار تبریز و خیابان شهید مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه فروشگاه لوازم خانگی در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین پارکینگ مشروطه، خانه تاریخی امیرفاطمی، دفتر آیت الله العظمی سبحانی تبریزی، فروشگاه پلاستیک حجازیان و مسجد سیدالشهدا قرار گرفته است.

درباره فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز

فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز در محله بازار شهر تبریز، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 04135269701 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند بازرگانی جم، تلویزیون و اسپیکر حسینی و لوازم خانگی لوکس قرار دارند.

چطور به فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سه راهی توکلی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو میدان کهن که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه بازرگانی لوازم خانگی گلسار تبریز را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده بازرگانی لوازم خانگی گلسار واقع شده‌اند:

 • بازرگانی جم
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، بین الموسوی و سید حاج آقا
 • تلویزیون و اسپیکر حسینی
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی، پستخانه قدیم
 • لوازم خانگی لوکس
  شهید مفتح-ملل متحد، بین صدیقانی و بی باک
 • فروشگاه محمدزاده
  جمهوری اسلامی
 • یدک برادران
  فردوسی، بالا تربیت - تربیت غربی، بین پیام و کوچه پستخانه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ho3in (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازرگانی لوازم خانگی گلسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازرگانی لوازم خانگی گلسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازرگانی لوازم خانگی گلسار ندارد.
  neshan logo