info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان انبیا
category

ایستگاه اتوبوس میدان انبیا محله امام شهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان انبیا

ایستگاه اتوبوس میدان انبیا (ایستگاه اتوبوس) در محله امام شهر یزد و بلوار ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله امام شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر مخبری، بیمه ایران نمایندگی دهقان، اسباب بازی آریا، فروشگاه لوله اتصالات جهان و انجمن شن و ماسه استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انبیا یزد

در شهر یزد، محله امام شهر ، ایستگاه اتوبوس میدان انبیا یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ولیعصر، بین ولیعصر 15 و 17 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میدان انبیا یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انبیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت یزدباف
  بلوار یزد باف، بین یزدباف 4 و میدان یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس کیهان
  ولیعصر، بین ولیعصر 47 و 49
 • ایستگاه اتوبوس باباطاهر
  بلوار رضا پاکنژاد، بین بیست و دو متری دانش و یزدباف
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انبیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انبیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انبیا ندارد.
  neshan logo