info
عکس مطب دکتر پیمان امامی
category

مطب دکتر پیمان امامی محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

مرکز دندان‌پزشکی

درباره‌ی مطب دکتر پیمان امامی

مطب دکتر پیمان امامی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان زمردیان واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و نه دندان پزشکی در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید، بنیاد فرش رسام عرب زاده، فروشگاه بست فی و دکتر مریم سادات حسینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مطب دکتر پیمان امامی واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی دکتر طلیعه بازرگان
  بلوار میرداماد، بین رودبار و شریعتی
 • مطب دکتر نرگس رنجپور
  شریعتی، زیبا
 • دکتر نقشی زادیان
  شریعتی
 • دکتر الهام عمادیان
  شریعتی، گل نبی
 • مطب دندانپزشکی دکتر تنکابنی
  پاسداران، بین بهستان یکم و گلستان دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر پیمان امامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر پیمان امامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر پیمان امامی ندارد.
  neshan logo