info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا

ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان یاسین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسکن مهر، مسجد المهدی، مجتمع مانا، سیدعطار و نان بربری مانا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا یزد است که در محله شهرک مسکن مهر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، یاسین بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مانا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید اندرزگو
  بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس نگار
  منابع طبیعی، بین خورشید و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس کوچه قدس
  بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی، بین بن بست صاحب الزمان و اکرمیه
 • ایستگاه اتوبوس شهید صبوری
  بلوار آیت الله مدرس، بین صحرا و باب الحوائج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مانا ندارد.
  neshan logo