info
عکس پیرایش فقط تو
category

پیرایش فقط تو محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی پیرایش فقط تو

پیرایش فقط تو (آرایشگاه) در محله فاطمیه اراک و خیابان بیست متری پیوند واقع شده است. این مکان یکی از پنج آرایشگاه در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین بوستان معلم، فروشگاه رفیعی، نوانوایی سنگک سنتی، لوازم یدکی شهرجردی و باتری سازی شهرجردی قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده پیرایش فقط تو واقع شده‌اند:

 • پیرایش حمیدی
  بلوار فاطمیه، بهاران 27
 • پیرایش حامد
  بلوار شهدای دولت، بیست متری پیوند، بین فضیلت 10 و دوازده متری عترت
 • پیرایش مهدی
  کرامت، کرامت 4، بلوار شهدای دولت، متانت
 • پیرایش سون
  بیست متری عفاف، اصالت 6
 • پیرایش بهزاد
  بیست متری پیوند، بین چهارراه معلم و بیست متری عفاف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدمقدسی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 02 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیرایش فقط تو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 02 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیرایش فقط تو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیرایش فقط تو ندارد.
  neshan logo