info
عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان شش
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان شش (محله جنت آباد شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهارستان شش

ایستگاه اتوبوس بهارستان شش (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد شمالی تهران و خیابان جنت آباد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ جنت و همچنین مجتمع تجاری نیایش، برج آتی، کلینیک دامپزشکی آناهیتا، تهران کتونی و تهیه غذای گل یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان شش تهران

ایستگاه اتوبوس بهارستان شش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله جنت‌ آباد شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آبشناسان، جنت آباد، بین بهارستان چهارم و بهارستان ششم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهارستان شش تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهارستان شش تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان شش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای جنت آباد
  سیمون بولیوار، جنت آباد شمالی، بین ارسنجانی و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس میثاق
  بزرگراه آبشناسان، جوانمرد، گل مریم
 • ایستگاه اتوبوس چهره خند
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین عسگری و بعثت
 • ایستگاه اتوبوس بیس متری گلستان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین قائم و بیست متری گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بصارتی
  آبشناسان، کبیری طامه، بین سعید و بصارتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان شش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان شش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان شش ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آبشناسان، جنت آباد، بین بهارستان چهارم و بهارستان ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo