info
عکس اداره کل بیمه سلامت استان یزد
category

اداره کل بیمه سلامت استان یزد محله آبشاهی، یزد

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی اداره کل بیمه سلامت استان یزد

اداره کل بیمه سلامت استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشاهی یزد و خیابان محمد حسین یاوری واقع شده است. این اداره یکی از بیست و دو اداره و سازمان دولتی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کودک توتک و همچنین کافه فست فود گلاب، الو غذا، سوپر گوشت محسن، پوشاک گراد و دفتر پیشخوان دولت کد ۱۰۳۱ قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل بیمه سلامت استان یزد واقع شده‌اند:

 • سازمان اب و فاضلاب
  آیت الله کاشانی، ولیعصر، عسگری
 • شرکت تعاونی رایانه گستران کویر یزد
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین قرشی و حافظ
 • شرکت نفت
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، قرشی
 • دفتر امام جمعه یزد
  (4.0)
  آیت الله کاشانی، خاتمی
 • درب ورودی شرکت آب و فاضلاب استان یزد
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، بین کاشانی 34 و مسکن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل بیمه سلامت استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل بیمه سلامت استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل بیمه سلامت استان یزد ندارد.
  neshan logo