info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید زینلی
category

ایستگاه اتوبوس شهید زینلی محله محله امام حسین، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید زینلی

ایستگاه اتوبوس شهید زینلی (ایستگاه اتوبوس) در محله محله امام حسین یزد و بلوار دهه فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله محله امام حسین یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی الماس سیستم، نمایشگاه اتومبیل مجتبی، خانه شیرینی (حاج خلیفه احمدی) شعبه مرکزی، مسجد ولي عصر و پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیر دولتی البرز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید زینلی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید زینلی یزد، شهر یزد، محله محله امام حسین است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دهه فجر، بین شهید محمد زینلی و دهه فجر 15 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید زینلی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی طلوع قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید زینلی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید زینلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهاران
  بلوار مدرس، فروردین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه قمر بنی هاشم
  بنافتی زاده، بین برهان پور و بنافتی زاده 24
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 15 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید زینلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید زینلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید زینلی ندارد.
  neshan logo