info
عکس کتابخانه پارک غدیر
category

کتابخانه پارک غدیر محله سوانح سوختگی، یزد

کتابخانه
5.0
4 رای

درباره‌ی کتابخانه پارک غدیر

کتابخانه پارک غدیر (کتابخانه) در محله سوانح سوختگی یزد و بلوار رضا پاکنژاد، پاکنژاد، آرزو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای محراب (سوانح سوختگی) و همچنین بوستان غدیر، لاستیک فروشی برادران نصیری، اتوسرویس پارک، شهرداری و امداد باطری سهند (فاتحی پور) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از کتابخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کتابخانه‌های که در محدوده کتابخانه پارک غدیر واقع شده‌اند:

 • کتابخانه امام خمینی(ره)
  (3.0)
  بلوار ولیعصر، پنجم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohsen.ahmadi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 24 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کتابخانه پارک غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 24 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کتابخانه پارک غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کتابخانه پارک غدیر ندارد.
  location استان یزد، یزد، سوانح سوختگی، بلوار رضا پاکنژاد، آرزو، پارک غدیر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کتابخانه پارک غدیر

  شنبه 07:30 تا 19:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 19:30
  دوشنبه 07:30 تا 19:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 19:30
  چهارشنبه 07:30 تا 19:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo