info
عکس زمین چمن مصنوعی نوجوانان
category

زمین چمن مصنوعی نوجوانان محله قصر فیروزه 1، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمین چمن مصنوعی نوجوانان

زمین چمن مصنوعی نوجوانان ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز شرق واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه تفریح و سرگرمی در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه نور و سکه و طلای احد قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا اسماعیل نژاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن مصنوعی نوجوانان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن مصنوعی نوجوانان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن مصنوعی نوجوانان ندارد.
neshan logo