info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مطهری
category

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری محله قصر فیروزه 1، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مطهری

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ایثار و همچنین عکاسی تختی، مرکز عملیات نیروی انسانی سپاه، دبیرستان پسرانه فجر، مقبره الشهداء شهرک فجر و کارواش بخار 66 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مطهری تهران

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قصر فیروزه ۱ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بسیج، شهیدان سرباز شرق می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان مطهری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مطهری قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان مطهری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشتیبانی
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس تالار نور
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مطهری ندارد.
  neshan logo