info
عکس ایستگاه اتوبوس پشتیبانی
category

ایستگاه اتوبوس پشتیبانی محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پشتیبانی

ایستگاه اتوبوس پشتیبانی (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین تختی، آموزشگاه موتور سیکلت بهکام موتور، سوپر مارکت کاسپین، ایستگاه اتوبوس پشتیبانی و پارکینگ تختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پشتیبانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پشتیبانی تهران است که در محله قصر فیروزه ۱ قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس پشتیبانی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس شهید مطهری هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پشتیبانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پشتیبانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیکو عمل
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس شهرک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پشتیبانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پشتیبانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پشتیبانی ندارد.
  neshan logo