info
عکس ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه
category

ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه

ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار هجرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ایثار و همچنین عکاسی تختی، مرکز عملیات نیروی انسانی سپاه، مقبره الشهداء شهرک فجر، کارواش بخار 66 و بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه تهران

در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ ، ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مطهری را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیروزمینی سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشتیبانی
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس تالار نور
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه ندارد.
  neshan logo