info
عکس ایستگاه اتوبوس تالار نور
category

ایستگاه اتوبوس تالار نور محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تالار نور

ایستگاه اتوبوس تالار نور (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک و مرکز خرید نه دی و همچنین ایستگاه اتوبوس رجبی پور و تالار پذیرایی نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار نور تهران

ایستگاه اتوبوس تالار نور تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله قصر فیروزه ۱ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تالار نور تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تالار نور تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تالار نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس نیروزمینی سپاه
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تالار نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تالار نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تالار نور ندارد.
  neshan logo