info
عکس ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار
category

ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار محله ابوذر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار

ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بعثت نهاجا و همچنین پارکینگ بیمارستان بعثت، نانوایی سنگکی، پارک شهدای بسیج، فست فود باباپاچینی و آرش الکتریک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار تهران

ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار تهران در شهر تهران، محله ابوذر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج است. ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شرکت تاکسیرانی تکما تاکسی(تک مانا سیر) را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ائمه اطهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سیزده آبان
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس تالار نور
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بسیج، نرسیده به حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی
  بلوار ابوذر، طالش لار، برادران افراسیابی، بین شهید عباسی و مرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ژوگه لیانگ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ائمه اطهار ندارد.
  neshan logo