info
عکس ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی
category

ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی

ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان برادران افراسیابی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا آزادی، نمایندگی ایران رادیاتور فروشگاه قائم، مسجد ائمه اطهار (ع)، داروخانه دکتر زهرا اسلامی و قفل و شیشه اتومبیل مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابوذر، طالش لار، برادران افراسیابی، بین شهید عباسی و مرداد قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی فجر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تاکسیرانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی ندارد.
location استان تهران، تهران، بلوار ابوذر، طالش لار، برادران افراسیابی، بین شهید عباسی و مرداد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo