info
عکس ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه
category

ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه محله تاکسیرانی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه

ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه (ایستگاه اتوبوس) در محله تاکسیرانی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله تاکسیرانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قصر فیروزه 1، مسجد پنج تن آل عبا، بانک سپه، ورودی شهرک شهید شجاعی و فروشگاه خرما فروشی جنوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه تهران است که در محله تاکسیرانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قصر فیروزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس محلاتی
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس سه راه تختی
  بسیج، شهیدان سرباز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصر فیروزه ندارد.
  neshan logo