info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت محله قصر فیروزه ۱، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه ۱ تهران و خیابان کنارگذر بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه ۱ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بعثت نهاجا و همچنین پارکینگ بیمارستان بعثت، کارواش بخارکیان، پارک شهدای بسیج، پوشاک مسعود و نمایندگی مرکزی کلاچ برقی اتاکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت تهران

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، بعد از بیمارستان قرار دارد. ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید شرکت تاکسیرانی تکما تاکسی(تک مانا سیر) را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بسیج، نرسیده به حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس تالار نور
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس تاکسیرانی
  بلوار ابوذر، طالش لار، برادران افراسیابی، بین شهید عباسی و مرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان بعثت ندارد.
  neshan logo