info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی
category

ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی

ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قصر فیروزه 1، مسجد پنج تن آل عبا، بانک سپه، ورودی شهرک شهید شجاعی و شهرک شهید شجاعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی تهران است که در محله قصر فیروزه ۱ قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بسیج است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو بسیج در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید شجاعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تختی
  بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه بسیج، ائمه اطهار، بین کریمشاهیان و برادران افراسیابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میلاد (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید شجاعی ندارد.
  neshan logo