info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه محله ابوذر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و خیابان ائمه اطهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نوشت افزار کوثر، فروشگاه رنو تندر یدک، کابینت نوین، امیر موتورز و نانوایی سنگکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ابوذر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، ائمه اطهار واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ائمه اطهار تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بسیج، نرسیده به حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تخلیه ندارد.
  neshan logo