info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار

ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار (ایستگاه اتوبوس) در تهران و بزرگراه بسیج، ائمه اطهار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آرش الکتریک، نوشت افزار کوثر، کارواش بخارکیان، پل دوم ابوذر و کارگذاری شماره 19 بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تهران

در شهر تهران، محله ابوذر ، ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، ائمه اطهار قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آبان کد 951 واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ائمه اطهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان سیزده آبان
  نبرد شمالی، آخوندی، میدان سیزده آبان
 • ایستگاه اتوبوس هجرت
  بسیج، نرسیده به حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ائمه اطهار ندارد.
  neshan logo