info
عکس ایستگاه اتوبوس رجبی پور
category

ایستگاه اتوبوس رجبی پور محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رجبی پور

ایستگاه اتوبوس رجبی پور (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ایثار و همچنین تالار پذیرایی نور و ایستگاه اتوبوس تالار نور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رجبی پور تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس رجبی پور تهران، شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز شرق، بعد از قصر فیروزه واقع شده است. ایستگاه اتوبوس رجبی پور تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مطهری قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رجبی پور

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    هاتف
    یکشنبه 13 شهریور ماه 1401

    خوب نیست اتوبوس ها همیشه دیر میان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رجبی پور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رجبی پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رجبی پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رجبی پور ندارد.
neshan logo