info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فیت اینجا، آموزشگاه موتور سیکلت بهکام موتور، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه، مرکز تخصصی دیتیلینگ برادران و کارواش تختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی سرویس شهید مطهری هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرالمومنین
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس پادگان صفر دو
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 02 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  location بسیج، هجرت شرق، بزرگراه شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش، نرسیده به شهید فهمیده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo