info
عکس ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی
category

ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی

ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار شهیدان سرباز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه ایثار و همچنین فروشگاه مرکزی ساتر سبز، پارکینگ فجر، بیمه ایران (خورشیدوند)، معاونت نیروی انسانی پدافند هوایی و دبیرستان دخترانه فجر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی تهران

ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی تهران در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شهید مطهری قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پدافند هوایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باکری
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت، نرسیده به میدان شهید باکری
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی ندارد.
  neshan logo