عکس آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک
category

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
3.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، شریفی

موقعیت آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان شریفی واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین قهوه لمیز، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی، برج نگار، موسسه حقوقی فردا و رستوران بین المللی لیو آن قرار گرفته است.


تصاویر آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، شریفی

تلفن تماس: 02188771250


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک واقع شده‌اند:

 • مرکز آمبولانس خصوصی پارس امداد
  (5.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، والی نژاد
 • مرکز درمان چاقی تهران
  (4.9)
  ولیعصر، صانعی
 • بیمارستان چشم پزشکی ونک
  (4.6)
  بزرگراه شهید حقانی، بعد از گاندی
 • مرکز پزشکی در منزل ستاره امید سلامت
  (5.0)
  نلسون ماندلا، صانعی
 • موسسه محب
  (3.0)
  نلسون ماندلا، سپر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکروز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی نگین ونک تهران ندارد.