info
عکس مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳
category

مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ محله ونک، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
2 رای

درباره‌ی مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳

مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این اداره یکی از 103 اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا، موزه پول و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین مجتمع تجاری اسکان، عکسباران، اداره آموزش و پرورش منطقه 3 تهران، دبیرستان پسرانه دوره اول ماندگار رازی و تالار همایش گل یاس قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ واقع شده‌اند:

 • شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
  اسفندیار، نرسیده به نلسون ماندلا
 • شرکت نفت مناطق مرکزی ایران-ساختمان اسفندیار
  اسفندیار، نرسیده به نلسون ماندلا
 • کارگزاری حافظ 9
  ولیعصر، بهرامی
 • فدراسیون بین المللی ورزشهای زورخانه ای وکشتی پهلوانی
  نلسون ماندلا (جردن)، سپیدار
 • پست برق
  نلسون ماندلا (جردن)، آرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایا (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدیریت اموزش و پرورش منطقه ۳ ندارد.
  neshan logo