عکس اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد مشاهده در نقشه نشان
category

اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد (محله ایرانشهر، یزد)

اداره و سازمان دولتی
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین عاشق معلی و شهدا

موقعیت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد در محله ایرانشهر را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله ایرانشهر یزد و بلوار مطهری واقع شده است. این اداره یکی از دو اداره و سازمان دولتی در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ موسوی و همچنین تاکسی تلفنی همراز، ساندویچ بهاران، نمایندگی کیاموتورز، کافه هزار و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار مطهری، بین عاشق معلی و شهدا

تلفن تماس: 03538263710

وب‌سایت رسمی: yazd.mcls.gov.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد واقع شده‌اند:

 • شهرداری یزد
  (3.0)
 • اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
  (3.0)
  بلوار پاک نژاد، پرورش
 • شورای اسلامی شهر یزد
  (4.0)
  میدان آزادی
 • اداره آگاهی یزد
  شهید صدوقی شمالی، پل نواب
 • جامعه معلولین استان یزد
  شهید رجایی، پاپلی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بادرام (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد

  • avatar
   سَلم (شهریار سطح ۵) دوشنبه 25 اسفند ماه 1399

   آدرس پرسیدیم که حراست در ورودی بسیار خوش برخورد و عالی بودن.  به همه ساعت جلسه را یکسان اعلام میکنند!! ساختمان افتضاح ولی برخورد پرسنل بد نبود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد ندارد.
  neshan logo