info
عکس نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی
category

نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی محله توحید، تهران

نمایندگی خودرو
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی

نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی (نمایندگی خودرو) در محله توحید تهران و خیابان سینا واقع شده است. این نمایندگی یکی از پنج نمایندگی خودرو در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و بازار تاناکورای تهران و همچنین پمپ بنزین اختصاصی 148 صدف، فست فود پدر خوب، دانشگاه هنر سوره، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و بیمه پارسیان (مجتمع بیمه ای غرب) قرار گرفته است.
سایر نمایندگی‌های خودرو که در محدوده نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی واقع شده‌اند:

 • نمایندگی فروش مدیران خودرو خسروانی
  بزرگراه یادگار امام، آزادی، جیحون، بین آپادانا و عسگری
 • نمایندگی کرمان موتور کد ۱۷۶۸ زاهدی وفا
  آزادی، شادمهر، بین غفاری آذر و گل انداز
 • آرمان خودرو
  ستارخان، کوثر یکم
 • نمایندگی سایپای مجدی زاده
  (2.3)
  نواب صفوی، عبدالله زاده، بین سرباز و محمدی
 • نمایندگی فردا موتور روئین تجارت خودرو ( آخوندی )
  (3.8)
  آزادی، مسجد علی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zahra (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی ایران خودرو کد 1015 زارعی ندارد.
  neshan logo