info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت محله آهنگ، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آهنگ تهران و خیابان ده حقی (آهنگ) واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا بوراک، فروشگاه ایران رادیاتور (شیری)، مسجد جامع ابوذر، نمایندگی بوتان شرق تهران و کباب و حلیم سنتی حاج رضا گلپایگانی وپسران قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران

برای رفتن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران باید به شهر تهران، محله آهنگ و بروید. فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آهنگ به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه جانبو و فروشگاه افق کوروش هستند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شقایق قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، سوری، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • فروشگاه جانبو
  بلوار ابوذر، زمزم، بعد از علامه امینی
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  بهشتی، یکم، اول
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  ده حقی(آهنگ)، بلوار شهیدان سجادیان (شاهد)
 • سورنا
  (3.0)
  بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین سوری و اعتمادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo