info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی، مهدیه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد المهدی، خشکشویی آرزو شعبه 3، دبیرستان موحد دوست، حسینیه کردآباد و داروخانه عظیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اصفهان است که در محله کردآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جی غربی، مهدیه قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدای کرد آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هشت بهشت شرقی
  هشت بهشت شرقی، بین نبوت و نیرو
 • ایستگاه اتوبوس نیرو
  نیرو، بین آزادی و عقیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای کرد آباد ندارد.
  neshan logo