info
عکس مدرسه شهدای هسته ای
category

مدرسه شهدای هسته ای محله جردن - پارک ملت، تهران

موسسه آموزشی
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدرسه شهدای هسته ای

مدرسه شهدای هسته ای (موسسه آموزشی) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان حنانه واقع شده است. این موسسه یکی از هفده موسسه آموزشی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین دفتر مرکزی کارگزاری اقتصاد بیدار، بیر داینامیک ایران، کلینیک دندانپزشکی دکتر سمیه زوارئیان، نان سحر و بنتون قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه شهدای هسته ای واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه فنی حرفه ای کژال
  نلسون ماندلا (جردن)، گلشهر
 • موسسه سحر مدیران
  نلسون ماندلا (جردن)، سعیدی، مهرداد
 • آموزشگاه عصر آراد
  ولیعصر، نوری
 • موسسه فرهنگی و هنری گلفامی نو
  بزرگراه مدرس، بیدار، بین مریم و صفری
 • موسسه دانش پردازان اسپید آروین
  نلسون ماندلا (جردن)، ناهید غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مزدک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه شهدای هسته ای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه شهدای هسته ای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه شهدای هسته ای ندارد.
  neshan logo