info
عکس مرکز خرید پویا
category

مرکز خرید پویا محله میرداماد، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید پویا

مرکز خرید پویا (بازار و مرکز خرید) در محله میرداماد تهران و خیابان ناز آفرین واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر مفید و مرکز خرید میرداماد و همچنین پاساژ میرداماد، هایپر تایر، کافه ریور، پیتزا بیژن و ایران فایل قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید پویا واقع شده‌اند:

 • مجتمع تحکیم حق
  شریعتی، بین امانی و صادقیان
 • رمزچاپ
  بلوار میرداماد، آقازاده فرد
 • بیوتی سنتر
  شریعتی، منظر نژاد
 • مرکز خرید
  بلوار میرداماد، رودبار غربی، بین آریا و سوم
 • مرکز خرید میرداماد
  بلوار میرداماد، تقاطع رودبار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید پویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید پویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید پویا ندارد.
  neshan logo