info
عکس مجتمع تحکیم حق
category

مجتمع تحکیم حق محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی مجتمع تحکیم حق

مجتمع تحکیم حق (بازار و مرکز خرید) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج بازار و مرکز خرید در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان ایرانمهر و مرکز خرید سپهر ساختمان پزشکان و همچنین فست فود سوپر استار، بستنی نیشکر، دکتر رضا ملایری ، نمایندگی و تعمیرگاه ایران خودرو 1039 و کافه ظفر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو دکتر شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تحکیم حق واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید پویا
  بلوار میرداماد، شاه نظری، ناز آفرین
 • پاساژ گل سرخ
  بلوار میرداماد، حصاری، دوم
 • مرکز خرید گلها
  بلوار میرداماد، بین حصاری و میدان مادر
 • مرکز خرید میرداماد
  بلوار میرداماد، رودبار شرقی
 • مرکز خرید مریم
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تحکیم حق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تحکیم حق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تحکیم حق ندارد.
  neshan logo