info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 23
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 23 (محله صفائیه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 23

ایستگاه اتوبوس کوچه 23 (ایستگاه اتوبوس) در محله صفائیه یزد و خیابان ملّاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صفائیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هایپر هرم، کافه رستوران ربانزو، آنیس سنتی، آکادمی و سالن زیبایی سهیل و سالن زیبایی ستاره تک یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 23 یزد

ایستگاه اتوبوس کوچه 23 یزد در شهر یزد، محله صفائیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین بیست و یکم و ارشاد اسلامی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 23 یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه 23 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 23 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اطلسی
  خیابان تیمسار فلاحی
 • ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  بلواردانشگاه، بین میدان اطلسی و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 23 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 23 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 23 ندارد.
  neshan logo