info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد
category

ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد

ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفیداب و همچنین ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد شیرازی، مجتمع مسکونی فروردین، سوپر مارکت جیحون و صنایع غذایی ویتاسیب (دفتر مرکزی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد یزد در شهر یزد، محله جواد الائمه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صیاد شیرازی، بوستان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه صیاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب
  خیابان پژوهش، بین بهار و میدان کتاب
 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  بلوار شهیدان اشرف، نرسیده به یکم
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 2
  بلوار صیاد شیرازی، بین نسیم و میدان توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه صیاد ندارد.
  neshan logo