info
عکس شرکت مولد گشتاور ایرانیان
category

شرکت مولد گشتاور ایرانیان محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی شرکت مولد گشتاور ایرانیان

شرکت مولد گشتاور ایرانیان (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان بیست و سوم واقع شده است. این شرکت یکی از نود و نه شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه خودروهای تاریخی ایران و همچنین داروسازی جالینوس، مرکز فروش تهران غرب شرکت پخش فردوس، گروه صنعتی فرزانگان، گذار چوب و خودپرداز بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت مولد گشتاور ایرانیان واقع شده‌اند:

 • شرکت مهر کام پارس
  بزرگراه لشگری، جهاد جنوبی
 • شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین
  بزرگراه لشگری، لقمان حکیم
 • شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام
  بزرگراه لشگری، لوله پروفیل پارس
 • شرکت فرزانگان فارس نیکو
  بزرگراه لشگری، بیست و یکم
 • بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا
  (5.0)
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مولد گشتاور ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مولد گشتاور ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مولد گشتاور ایرانیان ندارد.
  neshan logo