info
عکس فرهنگسرای عترت
category

فرهنگسرای عترت محله دروازه شمیران، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای

درباره‌ی فرهنگسرای عترت

فرهنگسرای عترت (اداره و سازمان دولتی) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین پارک صفا، عمو مهدی کله پز، فروشگاه شهروند 17 شهریور، فرهنگسرای امید و پخش دخانیات شاهین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده فرهنگسرای عترت واقع شده‌اند:

 • اداره برق
  بهارستان، مشکی، بین دهم و هشتم
 • اتحادیه صنف سمساران و امانت فروشان تهران
  نیکزاد اسکویی، بعد از نامجو
 • اداره تبلیغات اسلامی شمال تهران
  مدنی، خواجه نصیرالدین طوسی، بین کفایی شیرمنش و احمدی
 • شهرداری ناحیه یک منطقه 14
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، آریایی پور، بین یکم و دوم
 • کانون اتحادیه آموزشگاه‌های رانندگی
  پیروزی، 17 شهریور، بین مجاهدین اسلام و شهید حسین قادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 26 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرهنگسرای عترت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 26 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرهنگسرای عترت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرهنگسرای عترت ندارد.
  neshan logo