info
عکس لاستیک میلاد خوانین زاده
category

لاستیک میلاد خوانین زاده محله سر دوراه، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لاستیک میلاد خوانین زاده

لاستیک میلاد خوانین زاده (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله سر دوراه یزد و خیابان پاکنژاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، کالای پزشکی جابرابن حیان، فست فود الی فود و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان یزد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده لاستیک میلاد خوانین زاده واقع شده‌اند:

 • فروشگاه عادل
  باهنر، بین شهید ابوالقاسم نجاریان و ولی عصر
 • نگهبان سیستم
  بلوار محمد پاکنژاد، کوی مسجد پیرحسینی
 • فروشگاه لاستیک امین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • رنگ سازی اتومبیل
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی
  پل باهنر، بلوار رضا پاکنژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لاستیک میلاد خوانین زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لاستیک میلاد خوانین زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لاستیک میلاد خوانین زاده ندارد.
  neshan logo