info
عکس فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی
category

فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی محله چاه قبله، یزد

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی

فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله چاه قبله یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله چاه قبله یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین بابا بستنی، بانک نرم افزار سی دی 2002، کالای پزشکی جابرابن حیان، دفتر فنی موعود و فست فود الی فود قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه عادل
  باهنر، بین شهید ابوالقاسم نجاریان و ولی عصر
 • نگهبان سیستم
  بلوار محمد پاکنژاد، کوی مسجد پیرحسینی
 • فروشگاه لاستیک امین
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • رنگ سازی اتومبیل
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هزار درخت و بلوار محمد پاکنژاد
 • فروشگاه جهان اسپرت
  (1.0)
  بلوار رضا پاکنژاد، بین هجدهم و کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لاستیک محمدرضا آقاسی ندارد.
  neshan logo