عکس فروشگاه دیلی مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه دیلی مارکت (محله سلسبیل شمالی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، آذربایجان غربی

موقعیت فروشگاه دیلی مارکت در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان آذربایجان غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهریار و غرب اسپورت و همچنین پمپ بنزین آذربایجان، داروخانه شبانه روزی آزادی، دندانپزشکی شبانه روزی آبان، کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شماره 17 و کلینیک کاردرمانی روشا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه دیلی مارکت

فروشگاه دیلی مارکت در شهر تهران، محله سلسبیل شمالی، خیابان آذربایجان غربی واقع شده است. فروشگاه دیلی مارکت یکی از فروشگاه‌های خوب محله سلسبیل شمالی به شمار می‌رود. افق کوروش، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دیلی مارکت برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیلی مارکت را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه دیلی مارکت ایستگاه مترو شادمان نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دیلی مارکت رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه دیلی مارکت را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، آذربایجان غربی

وب‌سایت رسمی: dailymarketstores.com

ساعت کاری فروشگاه دیلی مارکت

 • شنبه08:30 - 23:00
 • یک‌شنبه08:30 - 23:00
 • دوشنبه08:30 - 23:00
 • سه‌شنبه08:30 - 23:00
 • چهارشنبه08:30 - 23:00
 • پنج‌شنبه08:30 - 23:00
 • جمعه08:30 - 23:00

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • افق کوروش
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین خضری و بیات
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  آزادی، رودکی جنوبی، شاهین
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  امام خمینی، کارون، بین فلاح راد و داوودی
 • شرکت تعاونی مصرف کارکنان سازمان تامین اجتماعی
  آزادی، بین آذرشهر و بیات موحد
 • شرکت گاراژ تولز
  آزادی، بین آذرشهر و بیات موحد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SALAM FADAVI (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo