عکس ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، پاسداران

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان پاسداران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور شهرک کوثر و همچنین بازار روز کوثر 13، غذای وانیک، فرهنگ سرای قدس، دبستان دخترانه شهید قدوسی و لبنیات کندو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي

در شهر اصفهان، محله شهرک کوثر خیابان پاسداران، ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس انصار واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، پاسداران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد طاووسي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عاشق آباد
  بزرگراه امام خمینی، بین حکیم صفایی و طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي
  شهدای مارچین، بین الهام و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد طاووسي ندارد.
  neshan logo