info
عکس فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک
category

فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک محله جهانگیری، اراک

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک

فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک (لوازم یدکی خودرو) در محله جهانگیری اراک و خیابان میرزا حسن آشتیانی، بین رسالت 4 و 5 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین جایگاه سوخت حدیث، پارک رنگین کمان، کانون فرهنگی هنری بقیه الله (عج) مسجد الزهرا، کارواش دلفین اراک و نانوایی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی سان پارت
  میرزای شیرازی شمالی، بین صالح یک و جهاد
 • لوازم یدکی زیارتی
  داوران، خیابان خیبر 1، بین لاله 3 و حجاب 4
 • لوازم یدکی مرکزی (نجاتی)
  داوران، خیابان خیبر 1، بین لاله 3 و حجاب 4
 • لوازم یدکی طاعتی
  (5.0)
  داوران، خیبر 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدرضا موسوی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه لوازم یدکی پارس یدک ندارد.
  neshan logo