info
عکس داروخانه صحت
category

داروخانه صحت محله گود عربان - درب شیخ، شیراز

درباره‌ی داروخانه صحت

داروخانه صحت (داروخانه) در محله گود عربان - درب شیخ شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله گود عربان - درب شیخ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مدرسه خان، موزه پارس (باغ نظر) و بازار مسگرها و همچنین هتل عمارت امیریه، حمام بهارستان، دفتر خدمات و اشتغال اتباع خارجی ۷۱۳، شیرینی هنر و اقامتگاه بوم گردی پری دخت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه صحت شیراز

آدرس داروخانه صحت شیراز، شهر شیراز، محله گود عربان است. استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بین کریمخان زند 20 و 21 آدرس دقیق این داروخانه است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه صحت شیراز، با شماره تلفن آن (07132241040) تماس بگیرید.

داروخانه صحت شیراز از داروخانه‌های خوب محله گود عربان است. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به مرکز پرستاری در منزل آراد، درمانگاه و خیریه نرجس، درمانگاه محمد رسول الله و مرکز طب کار دکتر دهقان اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه شاهچراغ، داروخانه دکتر ابراهیمی و داروخانه دکتر روزبهان اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه صحت شیراز برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه صحت شیراز در نزدیکی ایستگاه اتوبوس درمانگاه فرهنگیان قرار دارد. برای رسیدن به این داروخانه می‌توانید در ایستگاه مترو وکیل الرعایا پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه صحت شیراز را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه صحت واقع شده‌اند:

 • داروخانه شاهچراغ
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 23
 • داروخانه دکتر ابراهیمی
  لطفعلی خان زند، احمدی
 • داروخانه دکتر روزبهان
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 29 و شیخ روزبهان
 • داروخانه بیمارستان شهید بهشتی
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی
 • داروخانه
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، میدان شهیدان فرخی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افخمی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه صحت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه صحت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه صحت ندارد.
  neshan logo