عکس ایستگاه اتوبوس تفرش
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تفرش (محله سرآسیاب - مهرآباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش

موقعیت ایستگاه اتوبوس تفرش در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تفرش (ایستگاه اتوبوس) در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران و خیابان دانشگاه هوایی جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سرآسیاب - مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیرینی فروشی مهرتبریزی، دکتر زین العابدین سیستانی متخصص اطفال، دبیرستان نظام مافی، فلافل میخکوب و نانوایی بربری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تفرش

در شهر تهران، محله سرآسیاب - مهرآباد خیابان دانشگاه هوایی جنوبی، ایستگاه اتوبوس تفرش قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تفرش عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی برتر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تفرش مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شمشیری، دانشگاه هوایی جنوبی، بین اسماعیلی و تفرش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تفرش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایگاه یکم
  متوسلیان (فتح)، بعد از لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بوتان
  شمشیری، بین امام جعفر صادق و عاشق معلا
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  چهل و پنج متری زرند، بین گزل خو و سی متری طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تفرش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تفرش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تفرش ندارد.
  neshan logo