info
عکس فروشگاه زیتون مرکزی
category

فروشگاه زیتون مرکزی محله کشتارگاه، اراک

فروشگاه مواد غذایی
3.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زیتون مرکزی

فروشگاه زیتون مرکزی (فروشگاه مواد غذایی) در محله کشتارگاه اراک و خیابان شهدا واقع شده است. این فروشگاه یکی از سیزده فروشگاه مواد غذایی در محله کشتارگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار روز کشتارگاه و همچنین بازار روز شهدا کشتارگاه، شیرینی مجلسی، فروشگاه کفش افشار و چگینی، بوستان رضوان و تعمیرگاه و تنظیم موتور رفیعی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زیتون مرکزی اراک

برای رفتن به فروشگاه زیتون مرکزی اراک باید به شهر اراک، محله ۹ و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (08634250695) تماس بگیرید. فروشگاه زیتون مرکزی اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۹ به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، گاراژ حبیب خان، گاراژ قهقای(حبیب خان) و گاراژ قهقایی هستند.

چطور به فروشگاه زیتون مرکزی اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زیتون مرکزی اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک ملی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه زیتون مرکزی اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه زیتون مرکزی اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه زیتون مرکزی واقع شده‌اند:

 • گاراژ حبیب خان
  خیابان شهدا، بلوار قائم مقام فراهانی
 • گاراژ قهقای(حبیب خان)
  جلال آل احمد، خیابان شهدا
 • گاراژ قهقایی
  جلال آل احمد، خیابان شهدا
 • فروشگاه مواد غذایی مهر و ماه - mehr&mah marketing
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، پردیس، فردوس 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید چشم بنام (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زیتون مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زیتون مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زیتون مرکزی ندارد.
  neshan logo