info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه چمران
category

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران محله مکتب امام، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه چمران

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله مکتب امام یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله مکتب امام یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد و بازی فکری ماهدونه و همچنین رستوران ساحل، ساندویچ احسان، داروخانه شبانه روزی، دکتر محمدرضا مهربانیان و اورژانس بیمارستان بهمن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله مکتب امام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله کاشانی، بین بهار و مدرس قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه چمران یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه آسی زاده
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه الزهرا
  سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه چمران ندارد.
  neshan logo