info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش محله شهیدان اشرف، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش (ایستگاه اتوبوس) در محله شهیدان اشرف یزد و خیابان پژوهش، بلواردانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهیدان اشرف یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه پیانو، بابابستنی شعبه 2، فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷، مطب دکتر رضیه السادات طباطبائی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد

ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد در شهر یزد، محله شهیدان اشرف و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان پژوهش، بلواردانشگاه بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه پژوهش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین سیلو
  پرفسور حسابی، نرسیده به بلوار آتش نشان
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش ملاصدرا
  خیابان پژوهش، بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس خیابان تندگویان
  بلوار شهیدان اشرف
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، ملاصدرا 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه پژوهش ندارد.
  neshan logo