info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه
category

ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه

ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان شعبانلو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار اسلامی بهاران و همچنین مسجد باب الحوائج، مهرسازی و چاپ نوین استامپ، تعمیرگاه BMW، نانوایی بربری و دانشکده مهندسی کامپیوتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران

ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله لویزان - شیان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، رحیم پور، شعبانلو قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اتوموبیل کداک قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار صد دستگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افتخاریان
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رز
  بزرگراه امام علی، جعفریان، جوانشیر، بین افتخاریان و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
  بزرگراه صدر، نرسیده به امیر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه ندارد.
  neshan logo