info
عکس مجتمع پرستو
category

مجتمع پرستو محله الهیه، اراک

مجتمع مسکونی
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع پرستو

مجتمع پرستو (مجتمع مسکونی) در محله الهیه اراک و بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و چهار مجتمع مسکونی در محله الهیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کوثر و همچنین پارس مسکن الوند، پارک الهیه، فروشگاه شادی، فروشگاه سنجاب و مجتمع مسکونی ارغوان الهیه قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع پرستو واقع شده‌اند:

 • مجتمع استانداری
  دوازده متری صداقت، بین شهید حسین قاسمی و شهامت
 • مجتمع مسکونی عترت
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف، عترت، دوازده متری عترت
 • ساختمان سپینود
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف، فضیلت 3
 • مجتمع مسکونی شبنم
  جوانه، جوانه 1، خزر 1
 • مجتمع مسکونی شقایق
  جوانه، جوانه 1، خزر 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Kourosh (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع پرستو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع پرستو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع پرستو ندارد.
  neshan logo